![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
KONST / Litografier / Färglitografi 6972644
*
nr 697 2644
Niki de Saint Phalle
(1930-2002), Frankrike
Färglitografi , Niki de Saint Phalle (1930-2002), 8/300, 63x48
Niki de Saint Phalle, född Catherine-Marie-Agnès Fal de Saint Phalle, fransk skulptör, målare och filmare, född 1930, död 2002.
Följerätt
Utrop:
4.000 kr
Såld:
3.200 kr
Sista tid för bud online:
måndag 16 maj 2011
kl 16:00:00
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
16/5 15:13:09
1
Vinnande bud
16/5 15:55:34
2
3.100 kr
- Konstnär/Designer
Niki de Saint Phalle
Niki de Saint Phalle, född Catherine-Marie-Agnès Fal de Saint Phalle, fransk skulptör, målare och filmare, född 1930, död 2002.
Läs mer om Niki de Saint Phalle
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: europa frankrike fransk franska franskt färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad niki de saint phalle
-
6209 Färglitografi
Antonio Segui (1934-2022). Signerad, numrerad 26/9..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 18:18
-
6283 Färglitografi
Bengt Eriksson, "Narkissos". Signerad. Färglitogra..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 18:32
-
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 20:47
-
6296 Färglitografi
Carl Fredrik Reuterswärd (1934-2016), Sverige. Sig..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 18:10
-
6012 Färglitografi
Frédéric Iriarte (f. 1963). Signerad, numrerad 81/..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 18:49
-
5142 Färglitografi
Gunnar von Gegerfelt (1926 - 2012), Sverige. Utsik..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 19:08
*
Niki de Saint Phalle
Niki de Saint Phalle, född Catherine-Marie-Agnès Fal de Saint Phalle, fransk skulptör, målare och filmare, född 1930, död 2002.
Läs mer om Niki de Saint Phalle
nr 697 2644
Niki de Saint Phalle
(1930-2002), Frankrike
Färglitografi , Niki de Saint Phalle (1930-2002), 8/300, 63x48
Niki de Saint Phalle, född Catherine-Marie-Agnès Fal de Saint Phalle, fransk skulptör, målare och filmare, född 1930, död 2002.
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 4.000 kr |
Såld: | 3.200 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 16 maj 2011 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
16/5 15:13:09 | 1 | Vinnande bud |
16/5 15:55:34 | 2 | 3.100 kr |
- Konstnär/Designer
Niki de Saint Phalle
Niki de Saint Phalle, född Catherine-Marie-Agnès Fal de Saint Phalle, fransk skulptör, mÃ¥lare och filmare, född 1930, död 2002.Läs mer om Niki de Saint Phalle
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: europa frankrike fransk franska franskt färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad niki de saint phalle
-
6209 Färglitografi
Antonio Segui (1934-2022). Signerad, numrerad 26/9..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 18:18 -
6283 Färglitografi
Bengt Eriksson, "Narkissos". Signerad. Färglitogra..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 18:32 -
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 20:47
-
6296 Färglitografi
Carl Fredrik Reuterswärd (1934-2016), Sverige. Sig..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 18:10 -
6012 Färglitografi
Frédéric Iriarte (f. 1963). Signerad, numrerad 81/..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 18:49 -
5142 Färglitografi
Gunnar von Gegerfelt (1926 - 2012), Sverige. Utsik..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 19:08